Русский | Українська

КАТАЛОГ

Лабораторне обладнання

Демонстраційне обладнання

Додаткове обладнання

Джерела живлення

Джерело живлення високовольтне ИПВ-1К5

Опис

Джерело живлення призначене для проведення лабораторних робіт і демонстрацій з фізики. За допомогою джерела живлення проводяться роботи, в яких необхідна висока напруга (від 100 до 1500 В) при силі струму через навантаження, яка не перевищує 3,0 мА (дослідження сцинтиляційних лічильників, різних лічильників Гейгера - Мюллера і т.д.).

Джерело живлення виконане у пластмасовому корпусі, в якому розміщені всі його складові частини: високовольтний перетворювач напруги, високовольтний випрямляч, подільник напруги, регулятор напруги для високовольтного перетворювача зі схемами стабілізації напруги і обмеження струму, вимірювач напруги з подільника, пристрої живлення.

На передній панелі розміщений індикатор вихідного напруги і ручка регулювання вихідної напруги.

На верхній кришці розміщені вихідні гнізда і клема заземлення, яка з'єднана з клемою заземлення, розміщеної на задній панелі. Будь-яке вихідне високовольтне гніздо може бути заземлено на клему заземлення, розміщену на верхній кришці джерела живлення. Це дозволяє отримувати на виході джерела живлення напруги різної полярності по відношенню до клеми заземлення.

Основні технічні характеристики

Діапазон установки напруги, В 0...1500
Похибка вимірювання встановленій напруги, %, не більше 5±1 од. мол. розр.
Максимальна амплітуда напруги пульсації при вихідній напрузі джерела живлення рівній 1500 В і струмі через навантаження рівному 3-0,2 мА, В, не більше 1
Струм короткого замикання, мА 9,5 ± 0,5
Максимальний накопичений заряд при напрузі між вихідними гніздами 1600 В, мкКл, не більше 18
Живлення установки здійснюється від мережі змінного струму 220В, 50Гц
Потужність споживання, ВА не більше 30
Габаритні розміри, мм, не більше 220х280х130
Маса, кг, не більше 3

Фотографії

Фотографія ИПВ-1К5